26Lip 2018

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli:
– organizacji pozarządowych (fundacji i stowarzyszeń),
– klubów sportowych,
– ochotniczych straży pożarnych z ternu powiatu koszalińskiego, a w szczególności z terenu Gminy Sianów
do współtworzenia Powiatowych Targów Organizacji Pozarządowych .

Chcemy wypromować wasze działania, realizowane projekty, pasje, członków i wolontariuszy, którzy tworzą wasze organizacje.

Już 15 września 2018 r.  w Polanowie (podczas dożynek powiatowych) będziemy organizować TARGI NGO`s, na których chcielibyśmy wypromować wasze organizacje. Chcemy stworzyć przestrzeń do integracji  NGOs, nawiązania nowych partnerstw i współpracy w przyszłości.

Liczymy na Waszą kreatywność i zaangażowanie!

Jako organizatorzy zapewniamy :

-wyżywienie (w postaci bonów żywnościowych dla waszych przedstawicieli),
NAMIOT dla NGOs  – czyli stoisko wystawiennicze, na którym upowszechnicie wyroby rękodzielnicze, materiały promocyjne czy kulinarne. Mile widziane będą animacje i pokazy (walk/ tańców/rozgrywek/,udzielania pierwszej pomocy/malowania/rękodzielnictwa itd.)
-potrzebne gadżety i wspólną promocję.

Zapraszamy do kontaktu i dokonania zgłoszeń  pod numerem telefonu: 602 126 916 lub e-mailowo na adres: biuro@fundacja-roefs.pl

Liczba miejsc jest ograniczona. Termin zgłoszeń upływa : 20  sierpnia 2018r !